Aktualności

Dzień inwestora 9-10 października 2017

W dniach 9-10 października 2017 w Tarnowie gościliśmy przedstawicieli inwestorów instytucjonalnych oraz analityków rynku kapitałowego.

W spotkaniu z rynkiem kapitałowym brali udział przedstawiciele Zarządów z Grupy Azoty S.A, Grupy Azoty Puławy i Grupy Azoty Police. W trakcie zwiedzana zakładów w Tarnowie mieliśmy okazję pochwalić się nowo otwartą Wytwórnią Poliamidy II, nasi goście mogli zobaczyć także wytwórnię tworzyw modyfikowanych oraz magazyny nawozowe. Spotkanie kontynuowane było w Szczawnicy, gdzie wieczorne panele dyskusyjne poprowadzili pani Małgorzata Malec, Dyrektor Segmentu Biznesowego Tworzyw, pan Sławomir Zając, Kierownik Marketingu Produktu w Departamencie Korporacyjnym Handlu Nawozami, pan Sławomir Brzeziński, Wiceprezes Grupy Azoty Kędzierzyn oraz pan Paweł Łapiński, Wiceprezes Zarządu Grupy Azoty S.A. Gościem specjalnym był pan Piotr Rybicki, biegły rewident i ekspert rynku kapitałowego, który opowiedział o zmianach wynikających z ustawy i ich wpływie na raportowanie Grupy Azoty, a także o raportowaniu niefinansowym, które obowiązywać będzie od 2018 roku.

Materiały z konferencji dostępne są w lokalizacji http://tarnow.grupaazoty.com/index5-2017.html

Serwis Grupy Azoty wykorzystuje pliki cookies. Zasady ich używania wraz z informacjami o ustawieniach plików cookies w przeglądarkach internetowych, zostały szczegółowo opisane w dziale Polityka Prywatności. Korzystając z serwisu akceptują Państwo jej postanowienia.