Grupa Azoty S.A. (Tarnów) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Aparatowy - Wydział Produkcji i Dystrybucji Mediów

Departament Korporacyjny Techniki i Energii / Wydział Produkcji i Dystrybucji Mediów

Zakres obowiązków

  • Sterowanie i nadzór nad pracą Stacji Uzdatniania Wody nr 1 i nr 2, Stacji Uzdatniania Kondensatów i Stacji Sprężania Powietrza i Azotu oraz sieci dystrybucji wód specjalnych.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne, wiedza z zakresu maszyn i urządzeń.
  • Doświadczenie nabyte na stanowisku Aparatowy
  • Znajomość topografii zakładu
  • Obsługa aparatury kontrolno-pomiarowej i urządzeń automatycznej regulacji
  • Obsługa pomp, turbo sprężarek, AKPiA
  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji grupa 2 (urządzenia wentylacji, klimatyzacji i chłodnicze o mocy powyżej 50kW, pompy ssawy, wentylatory o mocy powyżej 50kW, sprężarki o mocy powyżej 20kW, aparatura kontrolno-pomiarowa i urządzenia automatycznej regulacji tych urządzeń)
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnej
  • Zdyscyplinowanie, odpowiedzialność,
  • Umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości, w trybie zmianowym oraz do pracy fizycznej
  • Obsługa komputera, znajomość oprogramowania InTouch.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Dofinasowania do kursów i szkoleń zawodowych
  • Atrakcyjny pakiet benefitów w tym m.in. karta sportowa Vanity Style, ubezpieczenie na życie, dodatkowa opieka medyczna, dofinasowanie do wczasów i wypoczynku

Termin składania oferty: 26.07.2024.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo wcześniejszego zamknięcia oferty.

DANE OSOBOWE
Załączniki powinny być w formacie .pdf a rozmiar pojedynczego pliku nie może przekroczyć 2 MB
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH