Rozwiń menu
Wyszukaj
Grupa Kapitałowa Grupa Azoty
Wybierz spółkę
Oferty pracy
Grupa Azoty S.A. (Tarnów) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Aparatowy - Wydział Kwasów Azotowych

Jednostka Biznesowa Nawozy / Szef Produkcji / Wydział Kwasów Azotowych

Zakres obowiązków

  • Obsługa instalacji produkcyjnej bądź innych maszyn i urządzeń chemicznych, z zachowaniem standardów jakościowych.
  • Prowadzenie procesu produkcji we współpracy ze sterownią.
  • Obsługa aparatury kontrolno-pomiarowej.
  • Obsługa stanowisk załadunku i rozładunku autocystern i cystern kolejowych.
  • Zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie/techniczne, preferowane o profilu chemicznym /mechanicznym /elektrycznym / automatycznym
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na instalacjach produkcyjnych i pracy z chemikaliami oraz substancjami niebezpiecznymi.
  • Mile widziana znajomość prac remontowych na instalacjach produkcyjnych.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

  • Pakiet benefitów (m.in. PPE, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie do sportu, wypoczynku i wydarzeń kulturalnych)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Termin składania oferty: 16.07.2024.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo wcześniejszego zamknięcia oferty.

DANE OSOBOWE
Załączniki powinny być w formacie .pdf a rozmiar pojedynczego pliku nie może przekroczyć 2 MB
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Wyszukiwarka