Rozwiń menu
Wyszukaj
Grupa Kapitałowa Grupa Azoty
Wybierz spółkę
Oferty pracy
Grupa Azoty S.A. (Tarnów) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Inspektor ds. danych podstawowych

Departament Korporacyjny Finansów / Biuro Obsługi Księgowej / Dział Danych Podstawowych i Obiegu Dokumentów Księgowych

Zakres obowiązków

  • Zakładanie i weryfikacja w systemie SAP i SAP S4 HANA danych podstawowych kontrahentów (dostawców, odbiorców), obiektów kontrolingowych (MPK, zlecenie statystyczne, centrum zysku), indeksów materiałowych w oparciu o zlecenia spółek z GK Grupa Azoty
  • Weryfikacja zleceń spółek wg przyjętych standardów zarządzania bazą danych
  • Sporządzanie raportów i przeprowadzania analiz z bazy danych podstawowych systemu SAP i SAP S4 HANA z wykorzystaniem MS Office (głównie Excel)
  • Współpraca z zespołem danych podstawowych, pracownikami obsługiwanych spółek i klientami firm zewnętrznych
  • Archiwizacja dokumentów

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Doświadczenie w pracy w wielomodułowych systemach ERP (obszar MM, FI, CO, PP, SD)
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów i wyciągania wniosków
  • Umiejętność tworzenia raportów i analizowania pakietów danych
  • Znajomość pakietu Office (MS Word, MS Excel)
  • Znajomość programu SAP lub innego programu ERP będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy z klientami
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność i dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność, wysoko rozwinięta umiejętność współpracy z klientem

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (m.in. PPE, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie do sportu, wypoczynku i wydarzeń kulturalnych)
  • Możliwość pracy w firmie o charakterze korporacyjnym
  • Praca w zgranym i chętnym do pomocy zespole
  • Nabycie doświadczenia pracy w systemie SAP, SAP S4 HANA

Termin składania oferty: 26.07.2024.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo wcześniejszego zamknięcia oferty.

DANE OSOBOWE
Załączniki powinny być w formacie .pdf a rozmiar pojedynczego pliku nie może przekroczyć 2 MB
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Wyszukiwarka