Grupa Azoty S.A. (Tarnów) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Laborant - Centrum Badań i Analiz

Centrum Badań i Analiz

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz laboratoryjnych
  • Pobieranie próbek
  • Obsługa aparatury kontrolno-pomiarowej
  • Obsługa baz danych
  • Interpretacja wyników analiz
  • Przygotowanie szkła i sprzętu pomiarowego do pracy
  • Praca z odczynnikami chemicznymi

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu chemicznym
  • Znajomość zasad analityki chemicznej
  • Sprawność manualna
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra komunikatywność
  • Odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Dokładność, skrupulatność
  • Staranność
  • Zaangażowanie
  • Chęci do poszerzania wiedzy
  • Elastyczność
  • Brak przeciwwskazań do pracy w warunkach szczególnych (czynniki chemiczne)
  • Znajomość MS Office

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (m.in. PPE, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie do sportu, wypoczynku i wydarzeń kulturalnych)
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez finansowanie indywidualnych kursów i szkoleń oraz bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej

Termin składania oferty: 13.5.2024.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo wcześniejszego zamknięcia oferty.

DANE OSOBOWE
Załączniki powinny być w formacie .pdf a rozmiar pojedynczego pliku nie może przekroczyć 2 MB
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH