Grupa Azoty S.A. (Tarnów) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Młodszy aparatowy / operator - Wydział Amoniaku

Jednostka Biznesowa Nawozy / Szef Produkcji / Wydział Amoniaku

Zakres obowiązków

  • Obsługa instalacji produkcyjnej
  • Bieżąca kontrola parametrów pracy podległych instalacji
  • Raportowanie o stanie technicznym instalacji, aparatów i urządzeń wykonawczych
  • Uzupełnianie raportów ruchowych
  • Bieżący nadzór nad prowadzonymi pracami remontowymi
  • Współpraca z aparatowymi, koordynatorem oraz mistrzem

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu chemicznym, mechanicznym lub automatycznym
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Efektywność w osiąganiu celów
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego dostosowania się do nowych realiów
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera (Pakiet Office)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (m.in. PPE, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie do sportu, wypoczynku i wydarzeń kulturalnych)

Termin składania oferty: 15.07.2024.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo wcześniejszego zamknięcia oferty.

DANE OSOBOWE
Załączniki powinny być w formacie .pdf a rozmiar pojedynczego pliku nie może przekroczyć 2 MB
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH