Grupa Azoty S.A. (Tarnów) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Młodszy Maszynista Maszyn Pomocniczych

Departament Korporac Techniki i Energii / Centrum Energetyki / Wydział Kotłowni i Nawęglania

Zakres obowiązków

  • Obsługa i kontrola Instalacji Nawęglania (zgarniacze węgla, transportery taśmowe, przesypy węglowe)
  • Pobieranie próbek węgla z dostaw (z wagonów i talbotów samorozładowczych)
  • Obsługa i kontrola Instalacji Kotłowni (pompy, wentylatory, odżużlacze, podajniki węgla, dmuchawy, sprężarki powietrza, przekładnie)
  • Współpraca przy usuwaniu usterek i awarii dla zapewnienia ciągłości pracy powierzonych do obsługi urządzeń
  • Kontrola prawidłowego działania instalacji
  • Przygotowanie instalacji, urządzeń do remontów i udział w uruchamianiu po remontach
  • Zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe preferowane o profilu mechanicznym lub chemicznym
  • Znajomość obsługi maszyn, urządzeń lub instalacji produkcyjnych.
  • Zdolność do pracy fizycznej
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy
  • Zdyscyplinowanie
  • Posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego „E” grupy 2,w zakresie wykonywania eksploatacji kotłów parowych oraz wodnych na paliwa stałe, płynne i gazowe wraz z urządzeniami pomocniczymi i aparaturą kontrolno-pomiarową będzie dodatkowym atutem
  • Chęć rozwoju przez szkolenia i samokształcenie
  • Samodzielność i współpraca w zespole
  • Brak przeciwskazań do pracy w warunkach szczególnych (hałas, drgania mechaniczne, zmienny mikroklimat, zapylenie, czynniki chemiczne)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (m.in. PPE, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie do sportu, wypoczynku i wydarzeń kulturalnych)

Termin składania oferty: 27.07.2024.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo wcześniejszego zamknięcia oferty.

DANE OSOBOWE
Załączniki powinny być w formacie .pdf a rozmiar pojedynczego pliku nie może przekroczyć 2 MB
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH