Grupa Azoty S.A. (Tarnów) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Specjalista ds. kontrolingu IT - umowa na zastępstwo

Departament Korporacyjny Informatyki / Zespół Zarządzania Zasobami i Kontroling IT

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie cyklicznych rozliczeń kosztów związanych ze świadczeniem usług informatycznych w dedykowanym systemie IT
  • Wycena usług IT
  • Analizy finansowe w obszarze usług IT
  • Bieżąca kontrola finansowo – księgowa w obszarze IT
  • Opracowywanie dokumentacji z zakresu rozliczeń finansowych, w tym, dokumentacji cen transferowych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, kierunek: finanse i rachunkowość lub pokrewne specjalizacje
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętności analityczne
  • Zdolności numeryczne
  • Wiedza z zakresu zarządzania finansami oraz zasad rachunkowości
  • Skrupulatność / sumienność / dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Terminowość
  • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • Mile widziana znajomość Power BI
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP ERP w zakresie modułów SAP-FI oraz SAP-CO
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (poziom B2)
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia kompetencji z zakresu metodyki rozliczania kosztów usług informatycznych oraz zarządzania usługami IT

Termin składania oferty: 8.07.2024.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo wcześniejszego zamknięcia oferty.

DANE OSOBOWE
Załączniki powinny być w formacie .pdf a rozmiar pojedynczego pliku nie może przekroczyć 2 MB
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH