Grupa Azoty S.A. (Tarnów) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Specjalista ds. Sprawozdawczości

Departament Korporacyjny Finansów / Biuro Sprawozdawczości i Podatków

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie sprawozdań finansowych Spółki oraz innych podmiotów obsługiwanych w ramach obsługi finansowo-księgowej
  • Prowadzenie Portalu GUS i przygotowywanie sprawozdań GUS
  • Przygotowywanie sprawozdań dla organów administracji państwowych
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji dla kierownictwa i organów Spółki
  • Weryfikacja pakietów konsolidacyjnych Spółek objętych konsolidacją
  • Przygotowywanie pakietów konsolidacyjnych podmiotów obsługiwanych w ramach obsługi finansowo- księgowej
  • Współpraca z biegłym rewidentem
  • Zastępowanie pracowników Zespołu Sprawozdawczości Finansowej i GUS

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, rachunkowości, finansów
  • 5 lat doświadczenia na stanowisku specjalisty lub 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • Doświadczenie w zakresie sporządzania sprawozdań GUS
  • Doświadczenie w zakresie sporządzania sprawozdań finansowych, w szczególności zgodnie z MSSF
  • Znajomość Ustawy o Rachunkowości I MSSF
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Inicjatywa i orientacja na cele
  • Asertywność
  • Znajomość programów MS Word, Power Point, Excel
  • Znajomość programu SAP
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (m.in. PPE, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie do sportu, wypoczynku i wydarzeń kulturalnych)
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez finansowanie indywidualnych kursów i szkoleń oraz bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej
  • Zdobycie doświadczenie w pracy w złożonych strukturach korporacyjnych
  • Udział w projektach na rzecz Grupy Kapitałowej

Termin składania oferty: 06.07.2024.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. .

Zastrzegamy sobie prawo wcześniejszego zamknięcia oferty.

DANE OSOBOWE
Załączniki powinny być w formacie .pdf a rozmiar pojedynczego pliku nie może przekroczyć 2 MB
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH