Grupa Azoty S.A. (Tarnów) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Specjalista Mechanik

Jednostka Biznesowa Nawozy / Szef Produkcji / Dział Techniczno-Organizacyjny

Zakres obowiązków

  • Nadzór w branży mechanicznej nad pracami remontowymi: maszyn wirowych, tłokowych, instalacji wysokociśnieniowych na Wydziale Amoniaku w Jednostce Biznesowej Nawozy
  • Planowanie obsług technicznych
  • Obsługa gospodarki magazynowej, w tym pobieranie z magazynów części zamiennych
  • Przechowywanie i wydanie do prac remontowych części zamiennych, uszczelnień, armatury, materiałów hutniczych, połączeń rozłącznych
  • Obsługa list pobrań i atestów

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (mechaniczne, automatyczne, budowa maszyn); mile widziane wykształcenie wyższe techniczne/mechaniczne
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia gospodarki remontowej maszyn wirowych (turbosprężarek) i tłokowych (sprężarki i pompy gazu syntezowego) wraz z zamawianiem części zamiennych do wymaganych prac remontowych
  • Znajomość rysunku technicznego, dokumentacji techniczno-ruchowych DTR, urządzeń dozorowych UDT w tym kotłów wysokociśnieniowych
  • Znajomość armatury, uszczelnień, połączeń rozłącznych używanych w amoniaku z uwzględnieniem wysokich ciśnień i temperatur (gaz syntezowy)
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia do prowadzenia pojazdu kat. B
  • Mile widziana znajomość SAP
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Dobra atmosfera pracy, możliwość ciągłego rozwoju w branży technicznej, szkolenia, praca w renomowanej firmie
  • Pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE
  • Dofinansowanie do wczasów, wyjazdów weekendowych i kolonii dzieci
  • Bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej oraz językowej (język angielski)
  • Karta sportowa Vanity Style

Termin składania oferty: 21.03.2024.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo wcześniejszego zamknięcia oferty.

DANE OSOBOWE
Załączniki powinny być w formacie .pdf a rozmiar pojedynczego pliku nie może przekroczyć 2 MB
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH